niedziela, 12 lutego 2012

Wstęp.

Cześć wszystkim.
Tego bloga będą prowadziły 3 dziewczyny. Patrycja, Karolina i Iza. Blog będzie o one direction. 
Prosimy o komentarze. :D A teraz przedstawienie postaci
Karolina:
Jest jasną blondynką o długich włosach i ciemnej karnacji. Jej oczy są ciemno brązowe i usta małe ale pełne. Choć jest blondynką jak to w kawałach żartują, potrafi powiedzieć dużo mądrych rzeczy. Skromna z niej dziewczyna o wysportowanej sylwetce. Lubi śpiewać,tańczyć oraz grać na perkusji i gitarze.Ubiera się na luzie i kocha nosić bejsbolówki i trampki. Uwielbia ślicznych chłopców a zwłaszcza brunetów (postawione włosy) o czekoladowych oczach. Jej ideał powinien być słodki i czuły a jeśli chodzi o sylwetkę to musi mieć kaloryferek i ładne dołeczki na plecach oraz śnieżno-białe zęby. 

Ma 16 lat tak jak jej przyjaciółki i lubi kolor czerwony. Nienawidzi ONE DIRECTION.
 Izabela:
Jest ciemną blondynka o jasno-zielonych oczach i szczupłej sylwetce. Ma długie włosy, które najczęściej zaczesuje w kok , ale nie jest on zbyt elegancki, a na jej głowie zazwyczaj widnieje bandamka. Często ubiera się w trampki i rurki (muszą one być kolorowe). Jej ulubioną firmą ubrań jest H&M i HOUSE.  Jest szalona i impulsywna. Jej ideał chłopaka musi być szatynem, który ma półdługie, kręcone włosy, zielone oczy i śnieżno-biały uśmiech i powinien być czuły, a także słodki i zabawny tak jak Harry Styles. Lubi śpiewać i grać na gitarze. Nie znosi ludzi, którzy są aroganccy i niechlujni. Zawsze musi mieć porządek w swoim pokoju i nie znosi bałaganu. Uwielbia słuchać piosenek ONE DIRECTION. Tak jak jej  dwie przyjaciółki ma 16 lat. Lubi kolor jasno niebieski.
Patrycja:
Jest brunetką o długich kręconych włosach ( często uczesanych  w kok ) , niebieskich oczach i szczupłej sylwetce. Lubi ona styl rockowy, aczkolwiek nie ubiera się tylko na czarno chociaż ten kolor najbardziej jej się podoba. Nigdy nie dawała sobie "w kasze dmuchać" i broniła swego, a także swoich przyjaciółek.  Z pozoru można było jej się bać, aczkolwiek gdy lepiej się ją poznało bliżej okazywało się, że jest to niezwykle mądra, miła i sympatyczna dziewczyna. Jej ulubiona firmą ubrań jest HOUSE. Ubiera się na luzie. Nie toleruje ludzi, którzy są niemili. Ma 16 lat i kocha ONE DIRECTION. Nie ma swojego ideału chłopaka.

2 komentarze:

  1. Fajny blog ;D Przeczytałam tylko wprowadzenie ;D
    Ale już mi się podoba ;]

    OdpowiedzUsuń